Něco málo na úvod o mně. V současnosti je mi 30 let a pocházím z Ostravy, kde v současnosti také bydlím.

Nejlépe se cítím v přátelské a inteligentní společnosti, tím nechci říct, že abych se s vámi bavil musíte být členy mensy, to opravdu ne, ale dávám přednost jiné zábavě, než se třeba opíjet v hospodách, nebo pomlouvat všechny kolem sebe. To mi připomíná další věc, nesnáším pomluvy! Proto se taky snažím dát každému stejnou šanci bez ohledu na to, co jsem o něm slyšel, názor na každého si raději udělám sám.

Svých přátel si velmi vážím a pokud je to v mých silách, snažím se pro ně udělat co můžu. Bohužel na to poslední dobou né vždy mám dost sil a né vždy druhá strana chápe, že se sami tak tak držíte a neustále řešení dalších problémů by vás stáhlo na dno úplně.
Mohl bych takto pokračovat asi dlouho, ale stejně si myslím, že to nikoho nebude bavit číst, proto to zkrátím, stejně nejvíce zjistíte jen tím, že napíšete a zkusíte mě poznat.

Zájmy

Mám hodně rád cestování, ať již je to jen v rámci ČR, nebo i někam za hranice. Z dopravních prostředků preferuji auto a vlak, vyloženě nerad cestuji autobusy. Nejen v rámci cestování navštěvuji rád Zoo, lesy, parky, jeskyně, ale třeba také hrady a zámky. Preferuji spíše klidnější místa, kde nejsou davy lidí.

Dalším mým koníčkem, který částečně souvisí s cestováním je focení. Jedná se pro mě o hlavní druh odpočinku, u kterého si dokážu pročistit hlavu a uspořádat myšlenky. Zaměřuji se převážně na focení zvířat.

Práce

Strkám čumák tak nějak do všeho. Zabývám se správou serverů ať již jde o Windows, Linux, nebo třeba VMware vSphere. Stejně tak se, ale „štourám“ v desktopových systémech, ale i hardwaru. Jeden čas jsem pracoval pro firmu, které dělala embedded systémy pro průmysl, letectví, energetiku, atd.. Rovněž se zabývám tvorbou webů a designem, ale to je spíše koníček.. Zkrátka strkám čumák skoro všude, tak se můžete zkusit na mě obrátit, pokud něco budete potřebovat..